GOŁDAP. Podczas wakacji w dniach 24-31 sierpnia zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego „Trójka” Gołdap przy Szkole Podstawowej nr 3 w Gołdapi po raz kolejny uczestniczyli w stacjonarnym obozie siatkarskim. W sumie w czterogodzinnych zajęciach w szkolnej sali gimnastycznej oraz hali OSiR brało udział 24 zawodników w dwóch grupach z klas od trzeciej do ósmej. Zajęcia charakteryzowały się ćwiczeniami poprawiającymi technikę odbić i poruszania się po boisku. Uczestnicy obozu pracowali również nad wytrzymałością i skocznością. Część zajęć poświęcona była na przygotowanie do meczów z nastawieniem na technikę i taktykę gry, gdyż już na przełomie września i października rusza sezon siatkarski, a więc także imprezy sportowe w ramach Mistrzostw Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Minisiatkówce „Dwójek”, „Trójek” i „Czwórek” Szkolnego Związku Sportowego oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej jak również XXVII Ogólnopolskiego Turnieju w Minisiatkówce o Puchar Kinder Joy of moving. Młodzi siatkarze zakończyli obóz wspólną pizzą.