GOŁDAP/OLSZTYN. Absolwent Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi Oskar Stalewski oraz absolwent Szkoły Podstawowej nr 3 w Olecku Maciej Wądołowski, zarazem siatkarze Uczniowskiego Klubu Sportowego „Trójka” Gołdap pomyślnie przeszli testy do Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Olsztynie i kontynuują teraz swoją ciężką pracę w AZS UWM Olsztyn. Chłopcy w ostatnim czasie zdobywali laury dla Gołdapi, byli w kadrze wojewódzkiej młodzików W-MZPS, z drużyną SUKSS Suwałki wywalczyli mistrzostwo województwa podlaskiego młodzików jak również trzecie miejsce w ćwierćfinałach mistrzostw Polski młodzików. Teraz ich przystankiem będzie Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 Mistrzostwa Sportowego im. Mariana Grzegorza Bublewicza w Olsztynie. Przed nimi jeszcze sporo złotych liter do zapisania. (ŁT)