PISANICA. 24 i 25 października w sali Szkoły Podstawowej w Pisanicy odbył się XVII Otwarty Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Kalinowo. Wzięło w nim udział prawie 120 osób. Zawodnicy przyjechali nawet spod Ostrołęki, Warszawy, Olsztyna, Szczytna, Białegostoku, Sokółki czy Bielska Podlaskiego. Nie zabrakło stałych bywalców z najbliższych klubów z Podlasia i Mazur (Giżycko, Gołdap, Pisz, Ełk, Grajewo, Białobrzegi).

Tradycyjnie w sobotę walczyły dzieci, a w niedzielę młodzież ze szkół średnich i dorośli. Wśród dzieci najwięcej powodów do radości mieli gospodarze, a wśród dorosłych zawodnicy z Pisza, którzy zdominowali kategorię open. Zadowoleni byli jednak wszyscy, bo udział w tym turnieju to zawsze duża przyjemność.


  • Zerówka:
    1. Krynicka Idalia - LUKS ABC Żak Pisanica
    2. Bućko Amelia - LUKS ABC Żak Pisanica

  • Skrzaci:
    1. Sokołowski Fabian - LUKS ABC Żak Pisanica
    2. Gajewczyk Paweł - LUKS ABC Żak Pisanica
    3. Gieczewski Julian - GKTS Giżycko
    4. Sawicki Krzysztof - Chodorówka Nowa

  • Skrzatki:
    1. Baniewska Iga - GKTS Giżycko
    2. Ziarko Justyna - LUKS ABC Żak Pisanica
    3. Bronk Aleksandra - GKTS Giżycko
    4. Morawska Iga - GKTS Giżycko
    5-6. Dembińska Lena - MOSiR Grajewo
    5-6. Kaczmar Julia - GKTS Giżycko
    7. Kaczmar Hanna - GKTS Giżycko

  • Żacy:
    1. Dzikoński Dominik - LUKS ABC Żak Pisanica
    2. Ryżewski Maciej - Chodorówka Nowa
    3. Kresin Kamil - GKTS Giżycko
    4. Prusinowski Aleks - KOKiS Kolno
    5-6. Gajewczyk Paweł - LUKS ABC Żak Pisanica
    5-6. Ciborowski Bartosz - Dojlidy Białystok
    7-8. Sokołowski Fabian - LUKS ABC Żak Pisanica
    7-8. Kozłowski Szymon - Dojlidy Białystok
    9-11. Orzoł Bartosz - GKTS Giżycko
    9-11. Sawicki Krzysztof - Chodorówka Nowa
    9-11. Czech Dawid - Dojlidy Białystok

  • Żaczki:
    1. Gajewczyk Magdalena - LUKS ABC Żak Pisanica
    2. Baniewska Iga - GKTS Giżycko
    3. Przybylska Aleksandra - LUKS ABC Żak Pisanica
    4. Dzikońska Nikola - LUKS ABC Żak Pisanica

  • Młodzicy:
    1. Ziarko Maciej - LUKS ABC Żak Pisanica
    2. Dzikoński Dominik - LUKS ABC Żak Pisanica
    3. Kuźma Jakub - Dojlidy Białystok
    4. Święcki Kacper - UKS Gołdap Zdrój
    5-6. Ryżewski Maciej - Chodorówka Nowa
    5-6. Zdanuczyk Mateusz - Dojlidy Białystok
    7-8. Kresin Kamil - GKTS Giżycko
    7-8. Prusinowski Aleks - KOKiS Kolno
    9-12. Zubrzycki Kacper - UKS Konieczki Ełk
    9-12. Chutkowski Cezary - KOKiS Kolno
    9-12. Zubrzycki Dominik - UKS Konieczki Ełk
    9-12. Kozłowski Szymon - Dojlidy Białystok

  • Młodziczki:
    1. Gajewczyk Magdalena - LUKS ABC Żak Pisanica
    2. Skarżyńska Maria - LUKS ABC Żak Pisanica
    3. Krynicka Alicja - LUKS ABC Żak Pisanica
    4. Popowska Izabela - MOSiR Grajewo
    5-6. Przybylska Aleksandra - LUKS ABC Żak Pisanica
    5-6. Dzikońska Nikola - LUKS ABC Żak Pisanica
    7. Brzezińska Martyna - UKS Gołdap Zdrój

  • Kadeci:
    1. Marcinkiewicz Mateusz - UKS Gołdap Zdrój
    2. Ziarko Maciej - LUKS ABC Żak Pisanica
    3. Kuźma Jakub - Dojlidy Białystok
    4. Święcki Kacper - UKS Gołdap Zdrój
    5-6. Chutkowski Cezary - KOKiS Kolno
    5-6. Zdanuczyk Mateusz - Dojlidy Białystok
    7-8. Zubrzycki Dominik - UKS Konieczki Ełk
    7-8. Zubrzycki Kacper - UKS Konieczki Ełk

  • Kadetki:
    1. Ryżewska Urszula - Chodorówka Nowa
    2. Krynicka Alicja - LUKS ABC Żak Pisanica
    3. Skarżyńska Maria - LUKS ABC Żak Pisanica
    4. Jankowska Julia - UKS Gołdap Zdrój
    5. Popowska Izabela - MOSiR Grajewo

  • Szkoła średnia - chłopcy:
    1. Marcinkiewicz Mateusz - UKS Gołdap Zdrój
    2. Święcki Dominik - UKS Gołdap Zdrój
    3. Malinowski Kacper - LUKS ABC Żak Pisanica
    4. Gołaszewski Kuba - Olsztyn
    5-6. Ziarko Maciej - LUKS ABC Żak Pisanica
    5-6. Bronakowski Maciej - UKS Białobrzegi
    7-8. Janiszewski Sebastian - MOSiR Grajewo
    7-8. Rutkowski Marcel - LUKS ABC Żak Pisanica
    9-11. Dzikoński Dominik - LUKS ABC Żak Pisanica
    9-11. Puhacewicz Maciej - MOSiR Grajewo
    9-11. Dondera Patryk - MOSiR Grajewo

  • Szkoła średnia - dziewczęta:
    1. Skarżyńska Maria - LUKS ABC Żak Pisanica
    2. Krynicka Alicja - LUKS ABC Żak Pisanica
    3. Jankowska Julia - UKS Gołdap Zdrój

  • Weterani +50 lat:
    1. Antropik Krzysztof - Sokółka
    2. Różycki Marek - UKS Gołdap Zdrój
    3. Baranowska Beata - Sokółka

  • Weterani +60 lat:
    1. Jastrzębowski Franciszek - Olsztyn
    2. Wróblewski Kazimierz - Szczytno

  • Open kobiety:
    1. Baranowska Beata - Sokółka
    2. Kropiewnicka Mariola - Kabaty Warszawa
    3. Skarżyńska Bogumiła - Pisanica

  • Open mężczyźni:
    1. Nogacki Sebastian - Piłeczka Pisz
    2. Zieliński Paweł - Piłeczka Pisz
    3-4. Gołaszewski Kuba - Olsztyn
    3-4. Królewicz Tyberiusz - Ełk
    5-6. Malinowski Kacper - LUKS ABC Żak Pisanica
    5-6. Mikucki Łukasz - Piłeczka Pisz
    7-8. Bronakowski Michał - UKS Białobrzegi
    7-8. Ługowski Krzysztof - Olsztyn
    9-12. Marcinkiewicz Mateusz - UKS Gołdap Zdrój
    9-12. Bronakowski Maciej - UKS Białobrzegi
    9-12. Barszczewski Jakub - Słobódka
    9-12. Święcki Dominik - UKS Gołdap Zdrój
    13-16. Jastrzębowski Franciszek - Olsztyn
    13-16. Janiszewski Sebastian - MOSiR Grajewo
    13-16. Dudziec Marcin - Goworowo
    13-16. Antropik Krzysztof - Sokółka
    17-24. Zawistowski Marcin - MOSiR Grajewo
    17-24. Rutkowski Marcel - LUKS ABC Żak Pisanica
    17-24. Marczykowski Mateusz - MOSiR Grajewo
    17-24. Winikajtys Dariusz - Ełk
    17-24. Kosiński Patryk - Popławy
    17-24. Kukawski Grzegorz - Szczytno
    17-24. Różycki Marek - UKS Gołdap Zdrój
    17-24. Kosiński Piotr - Popławy
    25-32. Ruszczyk Paweł - Golubie
    25-32. Janiszewski Mariusz - MOSiR Grajewo
    25-32. Kropiewnicka Mariola - Kabaty Warszawa
    25-32. Dzikoński Dominik - LUKS ABC Żak Pisanica
    25-32. Białozierski Michał - Ełk
    25-32. Puhacewicz Maciej - MOSiR Grajewo
    25-32. Wróblewski Kazimierz - Szczytno
    25-32. Piersa Artur - Czerwin

opracował Zbigniew Bobryk

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!