GOŁDAP. W dniach 5 i 6 grudnia odbył się otwarty turniej tenisa stołowego z okazji 450-lecia nabycia praw miejskich przez Gołdap. W zawodach udział wzięło 136 zawodników z województw: warmińsko-mazurskiego oraz podlaskiego. Rywalizowali oni w 15 kategoriach. Imprezę objął honorowym patronatem burmistrz Gołdapi, dzięki któremu ufundowano nagrody. Zawody otworzyła dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Gołdapi Anna Budzińska.

Zarząd UKS Gołdap Zdrój dziękuje pani Agnieszce Podbielskiej za pomoc w sprawnym przeprowadzeniu zawodów sportowych.

Wyniki w poszczególnych kategoriach:

  • skrzat - chłopcy
    1 miejsce – Paweł Gajewczyk – Pisanica
    2 miejsce – Fabian Sokołowski - Pisanica
    3 miejsce – Julian Gieczewski – Giżycko
    4 miejsce – Hubert Orłowski – Giżycko
    5-6 miejsce – Krystian Sienkiewicz – Giżycko
    5-6 miejsce – Karol Bielecki – Olecko

  • skrzat - dziewczęta
    1 miejsce – Iga Baniewska – Giżycko
    2 miejsce – Oliwia Szydłowska - Olecko
    3 miejsce – Justyna Ziarko – Pisanica
    4 miejsce – Aleksandra Bronk – Giżycko
    5-6 miejsce – Kornelia Święcka – Gołdap
    5-6 miejsce – Julia Kaczmar - Giżycko
    7-8 miejsce – Iga Morawska - Giżycko
    7-8 miejsce – Hanna Kaczmar - Giżycko

  • żak - chłopcy
    1 miejsce – Dominik Dzikoński – Pisanica
    2 miejsce – Jan Saulewicz - Olecko
    3 miejsce – Kamil Kresin – Giżycko
    4 miejsce – Szymon Kozłowski – Białystok
    5-6 miejsce – Paweł Gajewczyk – Pisanica
    5-6 miejsce – Fabian Sokołowski - Pisanica
    7-8 miejsce – Bartosz Jurski - Giżycko
    7-8 miejsce – Bartosz Orzoł – Giżycko

  • żak - dziewczęta
    1 miejsce – Natalia Kiersnowska – Białystok
    2 miejsce – Magdalena Gajewczyk - Pisanica
    3 miejsce – Aleksandra Przybylska – Pisanica
    4 miejsce – Maja Sowa – Gołdap
    5-6 miejsce – Nikola Dzikońska – Pisanica
    5-6 miejsce – Iga Baniewska - Giżycko
    7-8 miejsce – Kornelia Święcka - Gołdap
    7-8 miejsce – Julia Milewska - Olecko

  • młodzik - chłopcy
    1 miejsce – Maciej Ziarko – Pisanica
    2 miejsce – Kacper Święcki - Gołdap
    3 miejsce – Dominik Dzikoński – Giżycko
    4 miejsce – Kamil Kresin – Giżycko
    5-6 miejsce – Mateusz Zdanuczyk – Białystok
    5-6 miejsce – Szymon Kozłowski - Białystok
    7-8 miejsce – Kacper Zubrzycki - Ełk
    7-8 miejsce – Dominik Zubrzycki – Ełk
    9-12 miejsce – Alan Wojtanis – Gołdap
  • młodzik - dziewczęta
    1 miejsce – Olga Zubrzycki – Białystok
    2 miejsce – Karolina Godlewska - Białystok
    3 miejsce – Natalia Kiersnowska – Białystok
    4 miejsce – Maria Skarżyńska – Pisanica
    5-6 miejsce – Magdalena Gajewczyk – Pisanica
    5-6 miejsce – Alicja Krynica - Pisanica
    7-8 miejsce – Maja Sowa - Gołdap
    7-8 miejsce – Aleksandra Przybylska – Pisanica
    9-12 miejsce – Oliwia Serafin – Gołdap
    9-12 miejsce – Amelia Łoboda – Gołdap
    9-12 miejsce – Martyna Brzezińska – Gołdap
    9-12 miejsce – Hanna Galińska – Gołdap

  • kadet - chłopcy
    1 miejsce – Mateusz Marcinkiewicz – Gołdap
    2 miejsce – Maciej Ziarko - Pisanica
    3 miejsce – Piotr Saliński – Olecko
    4 miejsce – Bartłomiej Budzyński – Ełk
    5-6 miejsce – Mateusz Zdanuczyk – Białystok
    5-6 miejsce – Kacper Święcki - Gołdap
    7-8 miejsce – Kacper Zubrzycki - Ełk
    7-8 miejsce – Rafał Kowalik – Węgorzewo
    9-12 miejsce – Alan Wojtanis – Gołdap
    9-12 miejsce – Jakub Chodorowski – Ełk
    9-12 miejsce – Dominik Zubrzycki – Ełk

  • kadet - dziewczęta
    1 miejsce – Olga Zubrzycki – Białystok
    2 miejsce – Karolina Godlewska - Białystok
    3 miejsce – Julia Jankowska – Gołdap
    4 miejsce – Maria Skarżyńska – Pisanica
    5-6 miejsce – Amelia Łoboda – Gołdap
    5-6 miejsce – Alicja Krynica – Pisanica

  • junior - chłopcy
    1 miejsce – Mateusz Marcinkiewicz – Gołdap
    2 miejsce – Dominik Święcki – Gołdap/LO
    3 miejsce – Kacper Malinowski – Pisanica
    4 miejsce – Marcel Rutkowski – Pisanica
    5-6 miejsce – Piotr Saliński – Olecko
    5-6 miejsce – Damian Jarzyna - Gołdap
    7-8 miejsce – Bartłomiej Budziński - Ełk
    7-8 miejsce – Rafał Kowalik – Węgorzewo
    9-12 miejsce – Sebastian Lutecki – Gołdap
    9-12 miejsce – Mateusz Wojtkiewicz – Węgorzewo
    9-12 miejsce – Jakub Chodorowski – Ełk
    9-12 miejsce – Marcel Lutecki – Gołdap
    13-16 miejsce – Kacper Brzozowski – Gołdap

  • junior - dziewczęta
    1 miejsce – Julia Jankowska – Gołdap
    2 miejsce – Wiktoria Jaśkiewicz - Gołdap
    3 miejsce – Martyna Brzezińska - Gołdap

  • weteran 40-50 lat
    1 miejsce – Marcin Jarkowski – Białystok
    2 miejsce – Grzegorz Wesołowski - Gołdap
    3 miejsce – Michał Bronakowski – Białobrzegi
    4 miejsce – Wojciech Piotrowski – Białobrzegi
    5-6 miejsce – Marek Rodziewicz – Białystok
    5-6 miejsce – Bogdan Wikarski - Gołdap
    7-8 miejsce – Robert Szupieńko - Olecko
    7-8 miejsce – Bogdan Zieliński – Suwałki
    9-12 miejsce – Mariusz Bronk – Giżycko
    9-12 miejsce – Mariusz Gulczyński – Gołdap

  • weteran +50 lat
    1 miejsce – Stanisław Malinowski – Ełk
    2 miejsce – Kazimierz Żyliński - Burdewiszki
    3 miejsce – Marek Różycki – Gołdap
    4 miejsce – Krzysztof Antropik – Sokółka
    5-6 miejsce – Beata Baranowska – Sokółka
    5-6 miejsce – Zygmunt Zajączkowski–Giżycko

  • weteran +60 lat
    1 miejsce – Janusz Orłów – Krasnopol
    2 miejsce – Henryk Jankowski–Ełk

  • open, kobiety
    1 miejsce – Beata Baranowska – Sokółka
    2 miejsce – Julia Jankowska - Gołdap
    3 miejsce – Agnieszka Jankowska – Gołdap

  • open
    1 miejsce – Rafał Marczykowski – Białystok
    2 miejsce – Łukasz Mikucki - Pisz
    3 miejsce – Marcin Jarkowski – Białystok
    4 miejsce – Michał Bronakowski – Białobrzegi
    5-6 miejsce – Jakub Barszczewski – Słobódka
    5-6 miejsce – Dominik Święcki – Gołdap/LO
    7-8 miejsce – Kazimierz Żyliński - Burdewiszki
    7-8 miejsce – Paweł Zieliński – Pisz
    9-12 miejsce – Mateusz Marcinkiewicz – Gołdap
    9-12 miejsce – Sebastian Nogacki – Pisz
    9-12 miejsce – Kacper Święcki – Gołdap
    9-12 miejsce – Janusz Orłów– Krasnopol
    13-16 miejsce – Wojciech Piotrowski – Białobrzegi
    13-16 miejsce – Bogdan Zieliński – Suwałki
    13-16 miejsce – Grzegorz Wesołowski – Gołdap
    13-16 miejsce – Szymon Siłkowski – Białobrzegi
    17-24 miejsce – Dariusz Winikajtys – Ełk
    17-24 miejsce – Julia Jankowska – Gołdap
    17-24 miejsce – Radosław Ulewicz – Gołdap
    17-24 miejsce – Maciej Bronakowski – Białobrzegi
    17-24 miejsce – Mateusz Jaworowski – Rajgród
    17-24 miejsce – Mariusz Bronk – Giżycko
    17-24 miejsce – Bartłomiej Budziński – Ełk
    17-24 miejsce – Marek Rodziewicz – Białystok
    25-32 miejsce – Mariusz Gulczyński – Gołdap
    25-32 miejsce – Wojciech Gajewski – Ełk
    25-32 miejsce – Robert Szupieńko– Olecko
    25-32 miejsce – Krzysztof Antropik – Sokółka
    25-32 miejsce – Paweł Ruszczyk – Ełk
    25-32 miejsce – Mateusz Zdanuczyk – Białystok
    25-32 miejsce – Jakub Wierzbicki – Ełk

  • gra podwójna
    1 miejsce – Sebastian Nogacki / Łukasz Mikucki – Pisz / Pisz
    2 miejsce – Rafał Marczykowski / Marek Rodziewicz–Białystok / Białystok
    3 miejsce – Marek Różycki / Paweł Zieliński – Gołdap / Pisz
    4 miejsce – Szymon Siłkowski / Maciej Bronakowski – Białobrzegi / Białobrzegi
    5-6 miejsce – Marcin Jarkowski / Mateusz Zdanuczyk – Białystok / Białystok
    5-6 miejsce – Jakub Barszczewski / Bogdan Zieliński–Słobódka / Suwałki
    7-8 miejsce – Kazimierz Żyliński / Janusz Orłów–Burdewiszki / Krasnopol
    7-8 miejsce – Dominik Święcki / Mateusz Marcinkiewicz– Gołdap / Gołdap
    9-12 miejsce – Beata Baranowska / Krzysztof Antropik – Sokółka / Sokółka
    9-12 miejsce – Michał Bronakowski / Wojciech Piotrowski – Białobrzegi / Białobrzegi
    9-12 miejsce – Jakub Wierzbicki / Bartłomiej Budziński – Ełk / Ełk
    9-12 miejsce – Stanisław Malinowski / Wojciech Gajewski – Ełk / Ełk
    13-16 miejsce – Kacper Święcki / Mariusz Gulczyński – Gołdap / Gołdap

UKS Gołdap Zdrój 

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!