OLECKO. 25 kwietnia w hali Lega w Olecku po kilku miesięcznej przerwie spowodowanej obostrzeniami epidemiologicznymi najmłodsi tenisiści stołowi stanęli do rywalizacji w I Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym w Tenisie Stołowym w kategoriach skrzat i żak. Wystartowało łącznie 52 uczestników m.in. z Olsztyna, Elbląga, Ostródy, Pisanicy, Lidzbarka Welskiego, Lidzbark Warmińskiego, Giżycka, Działdowa, Gołdapi i Olecka. Gołdap reprezentowały: Kornelia Święcka, która w kategorii skrzatki uplasowała się na miejscu 7-8 oraz Maja Sowa, która w kategorii żaczki zajęła miejsce 9-12.

 • Kategoria skrzatki:
  1.Stefanowicz Milena- KTS TS Warmia Lidzbark Warmiński
  2.Szydłowska Oliwia – MLKS Czarni Olecko
  3.Baniewska Iga – GKTS Giżycko
  4.Szarmach Julia – MLKS Ostródzianka Ostróda
  5-6.Bronk Aleksandra- GKTS Giżycko
  5-6. Morawska Iga – GKTS Giżycko
  7-8. Święcka Kornelia – UKS Gołdap Zdrój
  7-8. Kaczmar Julia – GKTS Giżycko
  9.Kaczmar Hanna – GKTS Giżycko

 • Kategoria skrzaty:
  1.Szczepański Fabian – Dekorglass Działdowo
  2.Walasek Michał – Dekorglass Działdowo
  3.Szarmach Antoni – MLKS Ostródzianka Ostróda
  4.Sokołowski Fabian – LUKS ABC Żak Pisanica
  5-6.Bielecki Karol – MLKS Czarni Olecko
  5-6. Gieczewski Julian – GKTS Giżycko
  7-8 .Brodowski Tobiasz – MLKS Czarni Olecko
  7-8. Orłowski Hubert – GKTS Giżycko
  9.Julicki Oliwier – EKS Mlexer Elbląg

 • Kategoria żaczki:
  1.Skuza Karolina- LKS WEL Lidzbark Welski
  2.Gajewczyk Magdalena – LUKS ABC Żak Pisanica
  3.Wysocka Gabriela – MLKS Czarni Olecko
  4.Przybylska Aleksandra – LUKS ABC Żak Pisanica
  5-6.Czaplejewicz Lena – MLKS Czarni Olecko
  5-6.Dzikońska Nikola – LUKS ABC Żak Pisanica
  7-8.Tazuszel Oliwia – EKS Mlexer Elbląg
  7-8.Nizgorska Lena – LKS WEL Lidzbark Welski
  9-12.Sowa Maja – UKS Gołdap Zdrój
  9-12. Szydłowska Oliwia – MLKS Czarni Olecko
  9-12.Milewska Julia – MLKS Czarni Olecko
  9-12.Łozińska Natalia – LKS WEL Lidzbark Welski
  13-16.Czarnomorzec Julia LKS WEL Lidzbark Welski
  13-16. Baniewska Iga – GKTS Giżycko
  13-16. Szarmach Julia – MLKS Ostródzianka Ostróda
  13-16. Stefanowicz Milena- KTS TS Warmia Lidzbark Warmiński

 • Kategoria żaki:
  1.Piotrkowski Rafał – Dekorglass Działdowo
  2.Stachowiak Adam – KS AZS UWM Olsztyn
  3.Rochon Grzegorz – Dekorglass Działdowo
  4. Szczepański Fabian – Dekorglass Działdowo
  5-6. Walasek Michał – Dekorglass Działdowo
  5-6 Stefański Aleksy – EKS Mlexer Elbląg
  7-8.Saulewicz Jan – MLKS Czarni Olecko
  7-8 Węgrzynowski Alan – LKS WEL Lidzbark Welski
  9-12.Kresin Kamil – GKTS Giżycko
  9-12 . Sokołowski Fabian – LUKS ABC Żak Pisanica
  9-12. Bartnicki Mikołaj – Dekorglass Działdowo
  9-12. Szarmach Antoni – MLKS Ostródzianka Ostróda
  13-16.Kędzior Tomasz – EKS Mlexer Elbląg
  13-16. Włodarski Aleksander – EKS Mlexer Elbląg
  13-16. Madej Franciszek – Dekorglass Działdowo
  13-16. Gorczyczewski Piotr – LKS WEL Lidzbark Welski
  17 Julicki Oliwier – EKS Mlexer Elbląg

 

 


Czytaj też:

Koncert Piotra Resteckiego w strefie uzdrowiskowej

GOŁDAP. Dom Kultury w Gołdapi informuje, że na prośbę dzisiejszej gwiazdy Festiwalu Gitarowego Erupcja Piotra Resteckiego, ze względu na piękną pogodę przenosi dzisiejszy koncert z sali widowiskowej do strefy uzdrowiskowej. Koncert plenerowy odbedzie się przy tężni. Wstęp jest bezpłatny. Początek około godziny 18:30.

Więcej…

Spotkanie z książką Cejrowskiego w DKK

GRABOWO. Biblioteka Publiczna w Gołdapi Filia w Grabowie zaprasza dziś do rozmów o książce Wojciecha Cejrowskiego pt. „Rio Anaconda”.

Więcej…

Wójt Łukasz Kuliś z absolutorium i wotum zaufania

BANIE MAZ. Rada gminy Banie Mazurskie udzieliła dziś wójtowi gminy Łukaszowi Kulisiowi absolutorium z tytułu wykonania budżetu gminy za rok 2020. Wójt otrzymał też wotum zaufania.

Więcej…

W sołectwie Babki będzie się działo

GMINA GOŁDAP. Grupa nieformalna Anima-mama działająca we współpracy z Domem Kultury w Gołdapi uzyskała 4 tysiące złotych dofinansowania na realizację projektu pt. „Zmieniam miejsce w którym mieszkam”. Celem projektu jest edukacja, aktywizacja i integracja społeczności sołectwa Babki.

Więcej…

Łącznie popłynęło już ponad 200 litrów krwi

BANIE MAZ. 14 czerwca w Banku Spółdzielczym w Baniach Mazurskich została zorganizowana przez OSP w Surminach akcja krwiodawcza ph. "Siła w jedności". Podczas niej został oddany został dwusetny litr krwi.

Więcej…

Spotkania profilaktyczne w świetlicach wiejskich

GMINA GOŁDAP. W Kozakach w ramach projektu "Palenie i picie skraca Twoje i moje życie" oraz w Żelazkach w ramach projektu "Picie i palenie to zagrożenie" odbyły się 10 i 11 czerwca spotkania z psychologiem oraz pracownikami Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gołdapi. Uczestnicy projektów poznawali zagrożenia związane z uzależnieniami oraz uczyli się, jak przeciwdziałać sytuacjom ryzykownym.

Więcej…

W weekend będzie Festiwal Gitarowy Erupcja

GOŁDAP. Dom Kultury w Gołdapi zaprasza na warsztaty gitarowe, które poprowadzą Piotr Restecki i Radek Chwieralski oraz warsztaty perkusyjne Vlodi Tafela. Miejsca dla chętnych są jeszcze dostępne.

Więcej…

Samochód rozbity, kierowcy brak

BABKI. Przed godziną 17 służby ratunkowe otrzymały informację, że na drodze między Babkami a DK65 doszło do wypadku. Samochód uderzył w drzewo.

Więcej…

Nie wyprzedzaj przed i na pasach

KRAJ. Wyprzedzanie lub omijanie innego pojazdu na przejściu lub przed przejściem dla pieszych to jedno z najpoważniejszych naruszeń przepisów ruchu drogowego. Te niebezpieczne manewry często prowadzą do tragicznych w skutkach wypadków, w których ofiarami są przede wszystkim piesi.

Więcej…

Ukradł w szkole telefony, został zatrzymany

GOŁDAP. Złodzieja, który ukradł trzy telefony komórkowe z szatni jednej ze szkół podstawowych zatrzymali gołdapscy policjanci. Jako że kradzieży dokonał w warunkach recydywy, grozi mu teraz do 7,5 roku pozbawienia wolności.

Więcej…

Świadkowie zatrzymali pijanego kierowcę

GOŁDAP. Do obywatelskiego zatrzymania nietrzeźwego kierującego doszło dzisiaj kwadrans przed godziną 14 na ul. Bagiennej w Gołdapi. Badanie wykazało u mężczyzny prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

Więcej…

Pijany zaczepiał ludzi i zatrzymywał samochody

GOŁDAP. Gołdapscy policjanci zatrzymali 39-latka, który w centrum miasta zaczepiał przechodniów i zatrzymywał samochody. Był tak pijany, że nie był w stanie poddać się badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. 

Więcej…

Kolizyjna środa

GMINA GOŁDAP. Do trzech zdarzeń drogowych doszło wczoraj na terenie gminy Gołdap. We wszystkich przyczyną była nieuwaga kierowców i nieprawidłowe manewry cofania. Policjanci apelują o ostrożna i rozważną jazdę.

Więcej…

Podsumowanie kontroli legalności zatrudnienia

WOJ. WARMIŃSKO-MAZURSKIE. Funkcjonariusze z Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej od początku roku ujawnili nieprawidłowości w zatrudnieniu 91 cudzoziemców. To bilans kontroli legalności zatrudnienia prowadzonych na Warmii i Mazurach.

Więcej…

Powołania do kadry województwa

WOJ. WARMIŃSKO-MAZURSKIE. Trener kadry WMZPN Michał Trzeciakiewicz rozesłał powołania na konsultację szkoleniową, która odbędzie się 23 czerwca w Ostródzie. Wśród powołanych znalazło się 3 wychowanków Akademii Piłkarskiej 2017 Gołdap.

Więcej…

Złote medale dla LO Gołdap i ZS3 Szczytno

GOŁDAP. 15 czerwca na plaży miejskiej w Gołdapi po raz pierwszy w historii odbył się Finał Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego Licealiady w Siatkówce Plażowej dziewcząt i chłopców.

Więcej…

Przygotowania tenisistów do mistrzostw Polski

GOŁDAP. Gołdapianie: wicemistrz Polski Dawid Chilicki oraz mistrz województwa w grze podwójnej Mateusz Marcinkiewicz wspólnie trenowali w Gołdapi przygotowując się do mistrzostw Polski kadetów.

Więcej…

Akademia Piłkarska 2017 Gołdap na turnieju

GOŁDAP. Po dłuższej przerwie spowodowanej obostrzeniami pandemicznymi, w bardzo odmłodzonym składzie dzieci z Akademii Piłkarskiej 2017 Gołdap wzięły udział w turnieju piłki nożnej - VIII Memoriale im. Piotra Karpiniaka "Małe Euro".

Więcej…

Siatkarze z SP3 awansowali do wojewódzkiego finału

GOŁDAP. 9 czerwca w hali OSiR w Gołdapi odbył się Półfinał Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Siatkowej chłopców.

Więcej…

Eliminacje do OMM w boksie

GOŁDAP. W dniach 3-6 czerwca w Grudziądzu odbyły się eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Dzieci i Młodzieży w boksie. Klub Husaria Gołdap reprezentowały Anna Hurec oraz Wiktoria Trzasko.

Więcej…

Mistrzostwa Polski w pływaniu w płetwach

GLIWICE. W dniach 5 i 6 czerwca w Gliwicach siedmioosobowa grupa gołdapskich pływaków pod opieką trenera Adama Kozłowskiego walczyła o najwyższe lokaty w kraju w mistrzostwach Polski w pływaniu w płetwach. Wicemistrzynią Polski na dystansie 200m. została Laura Kozłowska.

Więcej…