GLIWICE. W dniach 5 i 6 czerwca w Gliwicach siedmioosobowa grupa gołdapskich pływaków pod opieką trenera Adama Kozłowskiego walczyła o najwyższe lokaty w kraju w mistrzostwach Polski w pływaniu w płetwach. Wicemistrzynią Polski na dystansie 200m. została Laura Kozłowska.

Medale dla naszego klubu wywalczyli: Laura Kozłowska (2 miejsce 200m. i 3 miejsce 400m.), Hania Prochowicz (3 miejsce 200m.), Inga Naszkiewicz (3 miejsce 400m.), Julek Walkiewicz (3 miejsce 400m.), Oskar Kozłowski (3 miejsce 400m.). W zawodach wystartowali również Karol Nowak i Antek Kisielewski, którzy w swoim roczniku byli bezkonkurencyjni, jednak z uwagi na łączone kategorie uplasowali się tuż za podium. Wszyscy znacząco poprawili swoje czasy i we wszystkich startach zajęli wysokie lokaty. Podczas tych mistrzostw zostały rozdane zaległe (z uwagi na epidemię) medale za zimowe mistrzostwa Polski, w których „Piorunki” brały udział w listopadzie. Mistrzami Polski rundy zimowej byli: Laura Kozłowska na dystansie 50m. i Antek Kisielewski na dystansie 100m. Laura zdobyła jeszcze 2 miejsce na 100m. i 3 miejsce 25m. pod wodą, Antek natomiast 2 miejsce na 50m. Medalistami byli również: Hania Prochowicz (2 miejsce 50m.), Miłosz Bida (3 miejsce 100m.), Julek Walkiewicz (2x 2 miejsce 25m. pod wodą i na 100m. oraz 3 miejsce na 50m.). Wszystkim zawodnikom gratulujemy. Dziękujemy naszym fanom i kibicom za wsparcie i gorący doping.