GOŁDAP. Po dłuższej przerwie spowodowanej obostrzeniami pandemicznymi, w bardzo odmłodzonym składzie dzieci z Akademii Piłkarskiej 2017 Gołdap wzięły udział w turnieju piłki nożnej - VIII Memoriale im. Piotra Karpiniaka "Małe Euro" dla dzieci z rocznika 2010 i młodszych.

W tym roku wylosowaliśmy reprezentację Szwecji, którą dzielnie reprezentowaliśmy w meczach z mocnymi przeciwnikami. Rywalizowaliśmy z najlepszymi młodzieżowymi drużynami z naszego regionu (Sokół Ostróda, Stomil Olsztyn, Warmia Olsztyn, Jeziorak Iława, AP Czereś Olsztyn, AP Marcina Kusia Olsztyn).

Bardzo dziękujemy burmistrzowi Gołdapi za objęcie naszego wyjazdu swoim patronatem, a państwu Joannie i Zbigniewowi Świerzbinom za dofinansowanie wyjazdu.

Krzysztof Zaręba