PISANICA. 19 czerwca w Pisanicy odbyły się V Otwarte Mistrzostwa Gminy Kalinowo w tenisie stołowym. Gołdapianie cztery razy stanęli na podium zawodów.

  • kat. zerówka – dziewczęta
    1. Sawicka Julia – Chodorówka Nowa
    2. Weisbrod Wanessa – MLKS Czarni Olecko
    3. Bućko Amelia – LUKS ABC Żak Pisanica
    4. Krynicka Idalia – LUKS ABC Żak Pisanica

  • kat. zerówka – chłopcy
    1. Weisbrod Wini – MLKS Czarni Olecko
    2. Wysocki Patryk – MLKS Czarni Olecko

  • kat. skrzat – dziewczęta
    1. Baniewska Iga – GKTS Giżycko
    2. Szydłowska Oliwia – MLKS Czarni Olecko
    3. Zińczuk Olga – MOKS Słoneczny Stok Białystok
    4. Bronk Aleksandra – GKTS Giżycko
    5-6. Ziarko Justyna – LUKS ABC Żak Pisanica
    5-6. Gulczyńska Hanna – UKS Gołdap Zdrój

  • kat. skrzat – chłopcy
    1. Sokołowski Fabian – LUKS ABC Żak Pisanica
    2. Sawicki Krzysztof – Chodorówka Nowa
    3. Bielecki Karol – MLKS Czarni Olecko
    4. Orłowski Hubert – GKTS Giżycko

  • kat. żak – dziewczęta
    1. Gajewczyk Magdalena – LUKS ABC Żak Pisanica
    2. Dzikońska Nikola – LUKS ABC Żak Pisanica
    3. Sowa Maja – UKS Gołdap Zdrój
    4. Wysocka Gabriela – MLKS Czarni Olecko
    5-6. Zińczuk Olga – MOKS Słoneczny Stok Białystok
    5-6. Baniewska Iga – GKTS Giżycko
    7-8. Bronk Aleksandra – GKTS Giżycko
    7-8. Szydłowska Oliwia – MLKS Czarni Olecko

  • kat. żak – chłopcy
    1. Dzikoński Dominik – LUKS ABC Żak Pisanica
    2. Tworkowski Szymon – MOKS Słoneczny Stok Białystok
    3. Kresin Kamil – GKTS Giżycko
    4. Kozłowski Szymon – UKS Dojlidy Białystok
    5-6. Sokołowski Fabian – LUKS ABC Żak Pisanica
    5-6. Ciborowski Bartosz – UKS Dojlidy Białystok
    7-8. Wierzbicki Dawid – UKS Konieczki Ełk
    7-8. Szeszko Mikołaj – UKS Białobrzegi
    9-11. Orzoł Bartosz – GKTS Giżycko
    9-11. Sawicki Krzysztof – Chodorówka Nowa
    9-11. Romaniuk Aleksander – UKS Dojlidy Białystok

  • kat. młodzik – dziewczęta
    1. Skarżyńska Maria – LUKS ABC Żak Pisanica
    2. Krynicka Alicja – LUKS ABC Żak Pisanica
    3. Gajewczyk Magdalena – LUKS ABC Żak Pisanica
    4. Dzikońska Nikola – LUKS ABC Żak Pisanica
    5-6. Wysocka Gabriela – MLKS Czarni Olecko
    5-6. Brzezińska Martyna – UKS Gołdap Zdrój

  • kat. młodzik – chłopcy
    1. Szeszko Karol – UKS Białobrzegi
    2. Ziarko Maciej – LUKS ABC Żak Pisanica
    3. Święcki Kacper – UKS Gołdap Zdrój
    4. Kresin Kamil – GKTS Giżycko
    5-6. Dzikoński Dominik – LUKS ABC Żak Pisanica
    5-6. Kuźma Jakub – ATS Białystok
    7-8. Zdanuczyk Mateusz – UKS Dojlidy Białystok
    7-8. Tworkowski Szymon – MOKS Słoneczny Stok Białystok
    9-12. Zubrzycki Dominik – UKS Konieczki Ełk
    9-12. Zubrzycki Kacper – UKS Konieczki Ełk
    9-12. Kozłowski Szymon – UKS Dojlidy Białystok
    9-12. Romaniuk Aleksander – UKS Dojlidy Białystok
    13. Ciborowski Bartosz – UKS Dojlidy Białystok

  • kat. kadet – dziewczęta
    1. Skarżyńska Maria – LUKS ABC Żak Pisanica
    2. Jankowska Julia – UKS Gołdap Zdrój
    3. Prostko Elżbieta – UKS Konieczki Ełk
    4. Krynicka Alicja – LUKS ABC Żak Pisanica
    5. Brzezińska Martyna – UKS Gołdap Zdrój

  • kat. kadet – chłopcy
    1. Marcinkiewicz Mateusz – UKS Gołdap Zdrój
    2. Kuźma Jakub – ATS Białystok
    3. Szeszko Karol – UKS Białobrzegi
    4. Ziarko Maciej – LUKS ABC Żak Pisanica
    5-6. Zdanuczyk Mateusz – UKS Dojlidy Białystok
    5-6. Święcki Kacper – UKS Gołdap Zdrój
    7-8. Zubrzycki Dominik – UKS Konieczki Ełk
    7-8. Zubrzycki Kacper – UKS Konieczki Ełk

 

Jesteśmy na Google News - obserwuj nas!