13 października w hali OSiR w Gołdapi odbył się Finał Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego Igrzysk Dzieci Turnieju „Moje Boisko Orlik 2012” w Piłce Siatkowej „4” chłopców. Niestety w ostatniej chwili z gry z powodu kwarantanny zrezygnowały drużyny SP4 Iława i SP1 Olsztynek. Na parkiecie wystąpili tylko siatkarze Szkoły Podstawowej nr 3 w Gołdapi i Szkoły Podstawowej nr 4 w Mrągowie. Gołdapianie w składzie: Nikolas Krynicki, Jakub Czernicki, Dorian Pietrzak, Mateusz Repow, Mikołaj Rawinis, Filip Budlewski pokonali 2:0 (25:22, 25:16) mrągowian i zostali mistrzami województwa warmińsko-mazurskiego. Drużyny otrzymały puchary, medale i pamiątkowe dyplomy. Statuetka dla najlepszego zawodnika meczu powędrowała do Jakuba Czernickiego (SP3 Gołdap). Na wszystkich czekał gorący obiad ufundowany przez dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3. W organizację zawodów włączyli się: Warmińsko-Mazurski Szkolny Związek Sportowy, Szkoła Podstawowa nr 3 w Gołdapi, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Gołdapi, Uczniowski Klub Sportowy „Trójka” Gołdap i Gołdapski Szkolny Związek Sportowy.