25 stycznia odbyła się druga z cyklu imprez sportowych zaplanowanych przez OSiR w Gołdapi na okres ferii zimowych. Gołdapska hala sportowa gościła tym razem dziewczynki i chłopców uczestniczących w „Halowym Turnieju Piłki Nożnej Drużyn Niezrzeszonych rocznik 1998 i młodszych".

Do udziału w sportowej rywalizacji zgłosiło się 6 drużyn: 5 chłopców i jedna dziewcząt. Uczestnicy turnieju zostali podzieleni przez organizatorów na dwie grupy, w których grano systemem każdy z każdym. Mecze trwały po 15 minut bez przerwy. Drużyny, które zajęły dwa pierwsze miejsca w grupach rywalizowały o zwycięstwo w całym turnieju.

Wysoki poziom sportowy pokazały piłkarskie klasy z gołdapskiej „Jedynki", które pomiędzy sobą rywalizowały w finale turnieju. Zwycięstwo przypadło całkowicie zasłużenie chłopcom z klasy VIb, którzy występowali pod szyldem „Orliki SP1".

Nadspodziewanie dobrze w całym turnieju wypadła drużyna dziewcząt z SP1, która dopiero w meczu finałowym turnieju musiał uznać wyższe umiejętności piłkarskie kolegów ze szkoły. Najskuteczniejszym zawodnikiem turnieju został zawodnik zwycięskiej drużyny Marcin Knych.

Zwycięski zespół „Orliki SP1" występował w składzie: Domink Grzenda, Dawid Wojczulis, Michał Puza, Marcin Knych, Patryk Karbowski, Grzegorz Zyskowski, Bartek Mogielnicki, Bartek Piechociński.

Końcowa klasyfikacja turnieju

1. Orliki SP1
  2. SP 1 Dziewczyny
  3. Argentyna
  4. PZU
  5. FC Tygryski
  6. DBB Skład

Uczestniczące w turnieju dzieci dziękują organizatorom za możliwość przyjemnego oraz aktywnego spędzenia czasu w czasie ferii.