W miniony weekend w Supraślu na Uroczyskach Glinki odbyły się biegowe zawody narciarskie. Wzięli w nich udział między innymi gołdapscy seniorzy. W piątek odbył się X Bieg Hubala. W głównej kategorii open (10km stylem dowolnym) z czasem 24:50,5 zwyciężył Michał Wróblewski z AZS AWF Kraków-Zakopane. Najlepszy z gołdapian Huber Paszkowski uplasował się na 7 pozycji (26:26,1). Piotr Becz zajął 12 miejsce (29:16,5), Sebastian Saniuk 14 (31:04,5), Krzysztof Pruszyński 17 (33:59,0), Piotr Mor 20 (39:46,0) i Sławomir Saniuk 21 (40:57,1).

W niedzielę na tej samej trasie gołdapianie wystartowali w zawodach o „Puchar Podlasia 2010". Hubert Paszkowski także i tym razem okazał się najszybszym reprezentantem naszego miasta. Z czasem 25:42,9 zajął czwarte miejsce. Na piątym uplasował się Piotr Becz, zaś na siódmym Sebastian Saniuk.

Wyniki zawodów:

Gołdap na zawodach w Supraslu reprezentowali: Piotr Becz, Piotr Mor, Hubert Paszkowski,
Krzysztof Pruszyński, Sebastian Saniuk, Sławomir Saniuk i Mariusz Krygier.